Su dideliu liūdesiu pranešame

0

2020 m. lapkričio 14 d. Giluišgirio (Kreivėnų) miške amžinu miegu užmigo mūsų mylimas Vyras ir Tėvelis, Brolis ir Artimasis Valdas Bobinas. Užmigo ne laiku, sulaukęs 49-erių metų. Paliko mus paskendusius neapsakomame skausme – lyg rūke, kuris nuo to nelemto šeštadienio vis dar negali išsisklaidyti…

Su dideliu liūdesiu pranešame, kad dėl koronaviruso pandemijos sanitarinių reikalavimų laidotuvės vyks neįprastai. Nestatysime urnos su palaikais laidojimo namuose, nes žinome, kad Valdas buvo žinomas, gerbiamas ir mylimas plačios visuomenės ir galime numatyti, kad lankančiųjų gali būti labai daug. Kitomis aplinkybėmis sukviestume visus, kas tik norėtų paskutinį kartą pagerbti a.a. Valdą. Tačiau dabar – prašome mus suprasti ir suteikti galimybę tai padaryti bent Jo artimiausiems žmonėms.

Urna su a.a. Valdo palaikais bus pastatyta Punsko bažnyčioje penktadienį, lapkričio 20 dieną, 9 val.

10 val. – gedulingos šv. Mišios ir lydėjimas į Punsko kapines. Laidojimo vieta – a.a. Valdo Tėvų kapas.

Prašome nenešti vainikų ir gėlių… Visus, kam artimas buvo a.a. Valdas Bobinas, prašome maldos už jo sielą.

Žmona Božena su dukromis ir šeimos artimiausieji

***

14 listopada 2020 r. w lesie w Krejwianach wiecznym snem zasnął nasz ukochany Mąż i Tatuś, Brat i Najbliższy Waldemar Bobin. Zasnął zbyt wcześnie, w wieku 49 lat. Pozostawił nas pogrążonych w niesamowitym smutku – niczym we mgle, która od tej dramatycznej soboty wciąż nie może ustąpić…

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że ze względu na warunki sanitarne związane z pandemią koronawirusa, pogrzeb odbędzie się w nietypowy sposób. Nie wystawimy urny z prochami w domu pogrzebowym, gdyż jesteśmy świadomi, że Waldek był znanym, lubianym i poważanym człowiekiem w bardzo szerokim gronie, więc możemy przewidywać, że odwiedzających będzie zbyt wielu. W normalnych okolicznościach zaprosilibyśmy każdego, kto tylko miał chęć pożegnać się ze ś.p. Waldkiem. Jednakże w obecnej sytuacji prosimy o zrozumienie i uszanowanie woli Jego najbliższych.

Urna z prochami ś.p. Waldemara będzie wystawiona w piątek, 20 listopada, o godzinie 9 w kościele w Puńsku.

O godzinie 10 odbędzie się Msza św. w intencji zmarłego. Po niej nastąpi odprowadzenie prochów na miejsce spoczynku na cmentarzu w Puńsku.

Prosimy o zaniechanie przynoszenia wieńców i kwiatów. Wszystkich, komu bliski był ś.p. Waldemar Bobin prosimy o modlitwę za Jego duszę.

Żona Bożena z córkami i najbliższa rodzina

Palikti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia