Savivaldybių rinkimų rezultatai mūsų krašte

2018 m. spalio 21 d. Lenkijoje vyko savivaldybių rinkimai, kurių metu buvo renkami viršaičiai, burmistrai ir prezidentai, valsčių, apskričių tarybos bei vaivadijų seimeliai.

rinkimai

Seinų apskrities taryba

Anna Siebert, Ryszard Grzybowski, Maciej Tomasz Plesiewicz, Janusz Krajewski, Lucyna Fidrych, Stanisław Jastrzębski, Janusz Józef Moroz, Stanisław Kwaterski, Piotr Franciszek Alszko, Franciszek Alboszta, Józef Ryszard Stankiewicz, Alicja Wysocka, Antanas Baudys (Antoni Baudzis), Jolanta Malinauskaitė-Vektorienė (Jolanta Malinowska-Wiaktor), Valdas Kazimieras Krakauskas (Waldemar Kazimierz Krakowski).

Punsko valsčius

Viršaičiu penkerių metų kadencijai pakartotinai išrinktas Vytautas Liškauskas (balotiravosi tik vienas kandidatas).

Taryba: Andrzej Kierejszys, Tomas Malkinskas (Tomasz Małkiński), Violeta Pečiulienė (Wioleta Pieczulis), Jurgis Rėkus (Jerzy Rekus), Petras Bagdonavičius (Piotr Bogdanowicz), Robertas Makauskas (Robert Makowski), Anelė Kliučinskaitė (Aniela Kluczyńska), Edvinas Krajauskas (Edwin Krajewski), Dariusz Aponik, Elena Vailionienė (Helena Wojlanis), Pranas Darius Savickas (Franciszek Dariusz Sawicki), Darius Radzevičius (Dariusz Radzewicz), Juozas Vaznelis (Józef Woźnialis), Jonas Gelažauskas (Jan Giełażewski), Robert Chmielewski.

Seinai

Dėl burmistro posto antrajame rinkimų ture susitiks ikšiolinis miesto vadovas Arkadiusz Nowalski ir Jolanta Bagińska. Pirmajame rinkimų ture daugiausia balsų (38,7 proc.) gavo Arkadiusz Nowalski.

Seinų miesto taryba: Paweł Dzienisiewicz, Janusz Zabłocki, Stanisław Bulwin, Józef Masianis, Adam Łabanowski, Arkadiusz Adam Nowalski, Jolanta Piktel-Dabulis, Anna Krutul, Marek Zubrzyński, Tomasz Korzeniecki, Arkadiusz Marek Sulżyński, Małgorzata Klucznik, Piotr Maksimowicz, Paulina Błuszko-Nasewicz, Jolanta Bagińska.

Seinų valsčius

Dėl Seinų viršaičio posto antrajame rinkimų ture susitiks ikšiolinis valsčiaus vadovas Darius Lastauskas, kuris pirmajame rinkimų ture gavo 30,2 proc. balsų, ir Maciej Miszkiel (34,4 proc. balsų).

Valsčiaus taryba: Romuald Gryszkiewicz, Anna Szułowicz, Monika Rapczyńska, Konrad Majewski, Roman Fejfer, Stanisław Luto, Grzegorz Zubowicz, Agata Anna Bednarek, Danguolė Marcinkevičienė (Danguole Marcinkiewicz), Krzysztof Radziun, Romuald Pietruszkiewicz, Joanna Raś, Marek Tyczkowski, Marian Franciszek Luto, Grażyna Budowicz.

Gibų valsčius

Gibų valsčiaus viršaičiu pakartotinai išrinktas Robert Bagiński.

Valsčiaus taryba: Piotr Leszek Miszkiel, Kamil Matulewicz, Cezary Jan Czarniecki, Anna Ludorf, Piotr Jadeszko, Małgorzata Danuta Andrejczyk, Krystian Sołdrzyński, Piotr Miszkiel, Sebastian Fiedorowicz, Iwona Urszula Hościk, Ryszard Bondzio, Jerzy Bogdanowicz, Mieczysław Milewski, Mieczysław Jan Jadeszko, Tomasz Motuk.

Krasnapolio valsčius

Viršaičiu išrinktas Karol Szrajbert. Balotiravosi tik vienas kandidatas.

Valsčiaus taryba: Szymon Sowul, Joanna Tarlecka, Wacław Kowalewski, Tadeusz Piotr Korsakowski, Mariusz Bagan, Anna Gryguć, Przemysław Namiotko, Teresa Dargiewicz, Miłosz Cichocki, Tomasz Huszcza, Marian Chałko, Wojciech Podziewski, Robert Krzywicki, Antoni Ślużyński, Mariusz Hołubowicz.

Suvalkai

Suvalkų miesto prezidentu pakartotinai išrinktas Czesław Renkiewicz.

Miesto taryboje jo rinkimų komitetas „Mus jungia Suvalkai“ (Łączą Nas Suwałki) turės daugumą – 12 tarėjų 23 asmenų taryboje.

Suvalkuose rinkimus laimėjo rinkimų komitetas „Mus jungia Suvalkai“, kuris gavo 42,49 proc. balsų. Antroji vieta atiteko partijai Teisė ir teisingumas (28,19 proc. balsų), trečioji – rinkimų komitetui „Suvalkų gyventojai“ (10,61 proc.), ketvirtoji – Pilietinei koalicijai (10,18 proc.).

sb, punskas.pl

Komentavimas negalimas.